Про компанію

Лігос - легендарна історія виникнення

Компанія Лігос заснована в 1994 році.

Завдяки сильній та згуртованій команді ми стали одним із найбільших в світі лідером серед українських виробників круасанів. У 2001 році на підприємстві спекли перший круасан. Саме тоді і розпочалась легендарна історія національного виробника круасана в Україні.

Зараз “Лігос”- це сучасне провідне підприємство, що динамічно розвивається, активно підкорюючи все нові простори на ринку харчової промисловості. Саме завдяки ексклюзивній рецептурі з авторськими вкрапленнями та натхненній праці наші круасани підкорюють все більше прихильників. Адже неймовірнний смак та незабутній аромат цієї неповторної легенди став яскравим зарядом у буденному раціоні не тільки українців, але й іноземців по всьому світі.

За багаторічний досвід ми створили легенду бренду – КРУАСАН ЛІГОС. Неперевершений смак та якість харчової лінійки! Ми можемо все! Ми готові доводити це щодня – у кожному продукті. Це наш шлях, і Ми знаємо – Ми можемо! Всі разом Ми створюємо велике майбутнє легендарного шедевру! Лігос – легенда назавжди!

Наша місія

Ми – виробник легендарних круасанів! Ми працюємо, для вас, для задоволення ваших бажань, досягнення нових звершень, втілення мрій та яскравих емоцій!

Наші торгові марки

Сьогодні компанія виготовляє понад 30 видів круасанів під власними торговими марками «LIGOS» «LA CREMA», «Bonne Fabrique», «Вишиванка» та приватними марками великих торгівельних мереж.

Виробництво

Власна легендарна рецептура в тандемі з новітніми технологіями дозволяє нам виготовляти найякіснішу продукцію. Ручна праця досвідченого персоналу забезпечують особливість повітряного листкового тіста. Сучасне високовиробниче обладнання, чітке дотримання рецептури, використання якісної сировини – це переваги бренду Лігос.

Ми знаємо що наша найбільша цінність – це наші працівники.

Виробництво з 2014 року сертифіковане відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування. На підприємстві працює система управління якістю, яка відповідає вимогам IFS FoodV6. IFS- це міжнародний стандарт виробництва харчових продуктів та забеспечення високої їх якості.

Ринки реалізації

Продукція широко представлена в Україні та світі

Сьогодні наша листкова випічка ручної роботи широко представлена у 16-и областях України на полицях як дрібних магазинів, так і великих мереж, зокрема: ТОВ “Фоззі Груп”(маг. “Сільпо”), АТБ – Маркет, Метро Кеш енд Кері Україна, ТОВ ФУДКОМ (маг. “Велика Кишеня”), НОВУС Україна, ТОВ Арітейл (маг. “Коло”), Гіпермаркет Ашан Україна, ТОВ ЛК-Транс (маг.”Лоток”), ТОВ Львівхолод (маг.”Рукавичка”), ТОВ Омега (маг.”Варус”),ПП Тимаг (маг.Наш Край”), ПП Таврія , АЗС WOG та ін.

Компанія Лігос впевнено завойовує рейтинги на міжнародному ринку харчової промисловості – експортує продукцію у 21-у країну світу: у Молдову, Грузію, Азербайджан, Польщу, Ірак, Німеччину, Нідерланди, Латвію, Екстонію, Лівію, Швецію, США, Румунію, Ізраїль, Саудівську Аравію, Велику Британію, Палестину, Нову Зеландію, Францію, Йорданію.

Власний автопарк дозволяє оперативно та безперебійно здійснювати доставку продукції безпосередньо до торгових точок та розподільчих центрів що забезпечує наявність завжди свіжої продукції.

Маєте питання?

Якщо у Вас виникли запитання, пропозиції до компанії Лігос, скористайтеся формою зворотнього зв’язку, і ми обов’язково Вам відповімо.