Нам 26!

20 July, 2020

Найкращий спосіб передбачити майбутнє – творити його своїми руками. За свій 26-річний досвід круасани компанії “Лігос” завоювали визнання і довіру споживачів України та 13-ти країн світу, в тому числі Європейського Союзу: Німеччини, Нідерландів, Швеції.

Компанія розпочала свою діяльність в 1994р. Сьогодні ми є виробником круасанів №1 в Україні. Виробництво 3-х денних круасанів почали у 2001р., реалізовували їх тільки у Івано-Франківському регіоні, а вже з 2002р. у Львові, з 2004р. – у Києві.

У 2006р. було придбано приміщення сучасної фабрики. Протягом усіх років на підприємстві проводилась масштабна реконструкція і модернізація технологічного обладнання.

В проміжку з 2007р. по 2018р. ми виготовляли печиво.

У 2015р. наше виробництво було сертифіковане згідно міжнародного стандарту IFS Food V.6.1, який підтверджує безпечність та якість нашої продукції. “Лігос” виготовляє власні торгові марки на замовлення національних мереж. Таким чином, наші круасани присутні на полицях усієї України.

У 2016р. розпочато виробництво ТМ «LaCrema». Це були наші перші відвантаження круасанів за кордон. Попереду в нас ще багато цікавих викликів і незвіданих вершин на ринку України і світу.

Бізнес схожий на їзду на велосипеді. Ви не впадете доки крутите педалі. Однією з основних цінностей «Лігоса» завжди було і є постійне прагнення до розвитку, змін, вдосконалення, покращення і руху вперед!

Сьогодні освоїти технологію і побудувати завод можуть багато підприємств, але потужна перевага, чим ми відрізняємося і можемо конкурувати – це наші люди і їхній потенціал. Запрошуючи співробітників в команду, ми, насамперед, шукаємо надійних колег і однодумців. Ми всі, незалежно від фаху чи посади, об’єднані єдиною метою, працюємо на один результат, у нас всіх одна мета – створення цінності для клієнта в вигляді нашої класної продукції і наших брендів. Хочемо відзначити щоденний вклад кожного співробітника в розвиток «Лігоса». Сьогодні в нас 420 співробітників. Пишаємось результатами нашої праці. Віримо, що у нас все попереду, разом ми досягнемо нових вершин!

І звичайно, безмежно вдячні нашим покупцям за багаторічну довіру і вибір нашої продукції. Кожного дня ми працюємо для Вас!

20 July, 2020
Поділитися: