29-31 жовтня в Дубаї, ОАЕ відбулась 13-а провідна галузева виставка Yummex Sweets & Snacks in the Middle East 2019

18 November, 2019

29-31 жовтня в Дубаї, ОАЕ відбулась 13-а провідна галузева виставка Yummex Sweets & Snacks in the Middle East 2019, яка об’єднує між собою ключових гравців харчової промисловості. Цього року серед експонентів було представлено всю номенклатуру виробів, пропоновану на міжнародному ринку кондитерської справи.

Для більшості компаній, Yummex Middle East – платформа для пошуку нових клієнтів і дистриб’юторів, можливість зміцнення існуючих ділових відносин, демонстрації інновацій і підвищення впізнаваності бренду, виведення нових продуктів, отримання інформації про тенденції розвитку в галузі тощо. За підсумками участі у виставці ТМ «La Crema» компанії «Лігос» спостерігаємо значний попит баєрів у продукті українського походження.

Однією з основних переваг налагодження експорту в країни Близького Сходу є сертифікація Halal, яку компанія «Лігос» вкотре успішно пройшла, демонструючи високий рівень якості виробництва в галузі харчової промисловості.

Під час участі у виставці представники Компанії надали якісну консультацію щодо продукту, починаючи з інгредієнтів, рецептури, пакування та сертифікації виробництва, закінчуючи стратегією маркетингової підтримки, ланцюжком поставок та логістики. Розраховуємо, що проведені зустрічі переростуть у новий етап розвитку виробництва у компанії «Лігос».

18 November, 2019
Поділитися:
Популярні новини